O nás Nabídka vín Ostatní sortiment Další služby Turistika Kontakty

 

 

Pokud chcete udělat prostřednictvím naší  vinotéky radost, můžete tak učinit dvěma způsoby -  zakoupením dárkového poukazu nebo dárkového balíčku. V obou případech je jen na Vás, v jaké hodnotě dárek bude.

U dárkového poukazu si  jeho držitel může zvolit, jestli ho využije na konzumaci ve vinotéce  nebo na nákup zboží. Samozřejmě je možná i kombinace.

U dárkových balíčků se na skladbě jeho obsahu vždy domlouváme. Obsah balíčku balíme do proutěných košíků a ošatek podle jeho množství a velikosti. Vzorky těchto nádob si můžete prohlédnout ve vinotéce.

Pro zakoupení dárkových poukazů nebo objednání balíčků klikněte sem.

Gastronomie. V období, kdy je otevřeno letní posezení  nebo při pořádání degustací a jiných akcí, nabízíme služby naší letní kuchyně. Z důvodu omezeného výrobního prostoru se zaměřujeme na přípravu jídel na grilu a v udírně. Převážná část naší produkce jsou pokrmy z ryb, které nakupujeme čerstvé v nedaleké Pstruhárně u Punkevních jeskyní. Ostatní maso pochází z produkce okolních farem.

Něco na víc.

Naše vinotéka vstoupila v listopadu 2015 do celosvětového caschbackového systému WEE BENEFIT PEOPLE. Vinotéka u Hájků není jen provozovnou, kde můžou držitelé WEE karet uplatnit svůj benefit nebo si načíst další, ale je i oficiálním registračním místem. Pokud byste se chtěli dozvědět více o WEE, jeho přínosu jak pro zákazníky, tak pro poskytovatele služeb,případně do tohoto systému vstoupit, kontaktujte pana Martina Hájka tel…

 

Partnerský program.

Tento program je určený pro poskytovatele služeb v cestovním ruchu v Moravském krasu a jeho okolí. Členství je zdarma a spočívá ve vzájemné podpoře formou prolinků uvedených na internetových stránkách, případně na účasti na společných projektech v rámci propagace, případně na jiných aktivitách.

Cílem tohoto programu je zvýšit kvalitu služeb pro turisty, úroveň propagace jednotlivých zařízení a zvýšit tak atraktivitu a obrat jednotlivých účastníků programu. Pro více informací si můžete napsat na foto.sevcik@seznam.cz, nebo do vinotéky.

 

 

Copyright © 2015 Zbyněk Ševčík & Vinotéka u Hájků