O nás Nabídka vín Ostatní sortiment Další služby Turistika Kontakty
 

Zabýváme se prodejem výrobků z masa tuňáka pruhovaného od společnosti společnosti Estass. Maso je dodáváno buťo v rostlinném (slunečnicovém) oleji, nebo jako salát a zauzené kousky v plechovkách.

Tuňákové maso je v balení ve velké míře složeno z větších kousků a neobsahuje žádné kosti a kůže, tudíž tuňák nezapáchá a velmi dobře chutná. Zdravé tuňákové kousky, které mají vysoký obsah bílkovin a malý podíl tuku. Jsou dobrým zdrojem fosforu, železa, draslíku, jodu, zinku či vitamínu A, E, B.

Kompletní specifikaci výrobku si můžete stáhnout zde.

 

 

 

Zauzené tuňákové kousky

Výborné zauzené tuňákové kousky v plechovce o hmotnosti 170 gramů. Plechovka obsahuje tuňákové kousky (katsuwonus pelamis), sojový olej, vodu, oleoresin (kapalný kouř) a sůl. Tento produkt je dovážen z Ekvádoru a jeho trvanlivost je 4 roky. Zauzené tuňákové kousky disponují velmi příznivými nutričními hodnotami a opravdu skvěle chutnají.

 

 

 

Tuňákový salát s papričkami jalapeños

Velmi chutný tuňákový salát s papričkami jalapeños v plechovce s hmotností 170 gramů. Plechovka obsahuje maso tuňáka pruhovaného (katsuwonus pelamis), sojový olej, vodu, ocet, zeleninu (pálivé papričky jalapeños, mrkev, cibuli, sladkou kukuřici, červené pálivé papričky, červené fazolky) a sůl. Tento produkt pro vás dovážíme z Ekvádoru. Tuňákový salát s papričkami jalapeños má dobré nutriční hodnoty a je tedy ideální zapojit tento výrobek do vašeho pravidelného a zdravého jídelníčku. Tuňákový salát neobsahuje lepek. Tento lahodný salát můžete nakoupit přímo v naší vinotéce za příznivé ceny.

 

Tuňákové kousky v rostlinném oleji

Kvalitní tuňákové kousky Estass v rostlinném (slunečnicovém) oleji obsahují maso tuňáka pruhovaného. Tuňákové maso je v balení ve velké míře složeno z větších kousků a neobsahuje žádné kosti a kůže, tudíž tuňák nezapáchá a velmi dobře chutná. Zdravé tuňákové kousky, které mají vysoký obsah bílkovin a malý podíl tuku. Jsou dobrým zdrojem fosforu, železa, draslíku, jodu, zinku či vitamínu A, E, B. Tuňákové maso byste měli zařadit na váš pravidelný a zdravý jídelníček. Naše tuňákové kousky jsou kvalitní, chutné a s poctivým složením. Tento výrobek nabízíme v balení o hmotnosti 650 gramů, 1000 gramů.